rekvalifikační kurzy Pretty
rekvalifikační kurzy Pretty

kombinace 8v1

Cena s DPH: 43 600.00 Kč

obsahuje: ultrazvuková špachtle, diamantová mikrodermabraze, hlava teplo/chlad, radiofrekvence, Photon, Mikrojehličková radiofrekvence. Bio face lifting, bio lifting rukavice

Diamantová mikrodermabraze
Mechanický peeling s
diamantovou hlavicí jemně odbrušuje vrchní část pokožky. Odstraňuje
nedostatky, stimuluje tvorbu kolagenu a omlazuje. Pleť
rozjasní a dodá ji zdravý vzhled. Zmatňuje pleť. Lift-efekt obličeje. Mikrodermabrazi je možné používat až 1x týdně pro větší efekt, vyhlazení jizev a
odstranění akné. Zároveň dělá lymfodrenáž–detoxikaci, která pracuje s
pletí až týden a tím je delší efekt vypnutí.
Hlavice teplo/zima
Vybaveno chladícím systémem, který zmírňuje podráždění a červenání pokožky.Lze
také použít možnost zahřívání, které je vhodná před zákrokem, aby došlo k rozšíření cév a rychlé absorpci výživných látek. Teplá strana hlavice umožňuje lepší absorpci ampulek, krémů nebo masek. Lze také používat obě hlavice střídavě, aby došlo k prokrvení cév kůže, vždy je třeba zakončit studenou hlavou.
Sonoforéza
Zapracování sér nebo krémů do hloubky pleti, účinné látky pronikají vlivem sonoforézy
do hlubokých kožních vrstev. Pleť si díky tomuto zapracovánídokáže vzít až o 50% účinných látek více. Lift–efekt obličeje. Pracuje díky zukovám vibracím. Obsahuje 2 sondy.
Ultrazvuková špachtle
Čistí a tonizuje pleť, náhražka manuálního čištění, aktivace a obnovení kožních buněk, hydratace pokožky, redukce jizev, akné, pigmentových skvrn a vrásek. Žádné zarudnutí po čištění pleti. Žádné nepříjemné mačkání. Tato špachtle díky ultrazvukovým vlnám dokáže vyčistit pleť do hloubky.
Photonová léčba
Photonové světlo je velmi účinné pro řešení mnoha potíží. Nabízí cca 7 barev světla. Použítí pro alergickou pleť, řeší akné, rozpuští tuk (podbradek), zpevňuje, řešení celulitidy, hejoní jizev, odstranění pigmentů, snižuje zčerenání. Podpora pro lepší absorpci masek.
Frakční mikrojehličková radiofrekvence
Velmi účinná omlazující péče, která dělá klientkám face-lift. Podporuje tvorbu nových buněk, hojí pleť. Lehký pulz proniká do pleti a tím ji vypíná a odstraňuje drobné vrásky.

Termín kurzu napište do objednávky kurzu nebo zavolejte na níže uvedená čísla.
Veškeré informace k objednávkám a termínům kurzů:
tel.: 776 718 041, e-mail: salonpretty@seznam.cz