rekvalifikační kurzy Pretty
rekvalifikační kurzy Pretty
Vizážistiky a barvové typologie

Vizážistiky a barvové typologie

Vizážistka a barvová typologie

Cena s DPH: 11 500.00 Kč
Celkový rozsah kurzu:40 hodin

Jedná se o rekvalifikační program s akreditací Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, kterému byla udělena akreditace na základě zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů a  vyhlášky č. 176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení.

 

Toto oprávnění je udělováno na dobu tří let a jeho součástí jsou akreditovaní lektoři, kteří mají mnohaleté zkušenosti a znalosti v daném oboru. Právě jejich odbornost Vám nabízíme v rámci tohoto rekvalifikačního programu.

 

Součástí daného programu je i profil absolventu kurzu, na základě něhož se můžete dozvědět, co senaučíte v našem rekvalifikačním programu. Seznámíme Vás s historií líčení a módou. Naučíme Vás základní úpravy obličeje, barevnou typologii a základní hygienické požadavky daného oboru.

 

Nedílnou součástí každého rekvalifikačního programu je i praktická výuka, která je u řemeslných pracovních činností velmi důležitá. Po úspěšném ukončení akreditovaného rekvalifikačního programu získáte Osvědčení o rekvalifikaci, jehož součástí je seznam předmětů, včetně rozdělení hodinové dotace na teoretickou a praktickou výuku. Osvědčení o rekvalifikaci je doklad, který dle § 5 vyhlášky č. 176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení, má celostátní a doživotní platnost na území České republiky.

 

V rámci realizace akreditovaného rekvalifikačního programu je možné spolupracovat s úřadem práce. Je možné využít buď již realizované veřejné zakázky od daného úřadu práce nebo absolvovat kurz přes zvolenou rekvalifikaci. Upozorňujeme jen, že zvolená rekvalifikace není nároková a záleží vždy na rozhodnutí komise. Pro bližší informace se doporučujeme obrátit na příslušnou pobočku úřadu práce.

 

Realizace rekvalifikačních programů

U nás je možná účast na kurzech na základě domluvy a dle Vašich aktuálních pracovních, osobních i rodinných možností. Snažíme se vždy vyjít všem maximálně vstříc. V přídadě dotazů volejte telefoní čísla: 775 255 902, 776718041 či nám pošlete email na salonpretty@seznam.cz. Rádi Vám odpovíme na jakýkoliv Váš dotaz ohledně termínů. 

 

Také nabízíme víkendové, večerní  kurzy a i individuální kurzy. Termíny na tyto kurzy je možné domluvit telefonicky.Termín kurzu napište do objednávky kurzu nebo zavolejte na níže uvedená čísla.
Veškeré informace k objednávkám a termínům kurzů:
tel.: 776 718 041, e-mail: salonpretty@seznam.cz