rekvalifikační kurzy Pretty
rekvalifikační kurzy Pretty
Kosmetické služby

Kosmetické služby

Kosmetické služby

Cena s DPH: 13 800.00 Kč
Celkový rozsah kurzu:300 hodin

Pokud je kurz v akci není možná úhrada na splátky, ale je povinná úhrada celé částky při první návštěvě. Pokud tak klientka neučinní tak kurz bude účtován za plnou cenu. 


Jedná se o rekvalifikační program s akreditací Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, kterému byla udělena akreditace na základě zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů a  vyhlášky č. 176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení.

Možnost složení Profesní kvalifikace, která Vám pomůže získat Živnostenské oprávnění.  Jsme autorizovanou osobou. 

Naučíme Vás: 

Diagnostiku pleti, čištění pleti, kosmetické ošetření pleti, aplikaci krémů a masek. Budete umět provádět depilaci, barvení obočí, řas a masáž obličeje, včetně krku a dekoltu.

Seznámíte se s základy anatomie, zdravovědy, dermatologie, kosmetické přípravy a hygienických zásad potřebných pro výkon Vaší činnosti. Budete umět vybavit provozovnu, včetně jejích zásad a hygienických pravidel. Naučíte se používat kosmetické přístroje.  Necháme Vás nahlédnout do základů psychologie a obecných zásad pro začínající podnikatele, abychom Vám usnadnili cestu k podnikání a rozjezd v novém začátku.

Součástí každého rekvalifikačního programu je i praktická výuka, která je u pracovních činností velmi důležitá.

 

Po úspěšném ukončení akreditovaného rekvalifikačního programu získáte Osvědčení o rekvalifikaci, jehož součástí je seznam předmětů, včetně rozdělení hodinové dotace na teoretickou a praktickou výuku. Osvědčení o rekvalifikaci je doklad, který dle § 5 vyhlášky č. 176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení, má celostátní a doživotní platnost na území České republiky.

 

V rámci realizace akreditovaného rekvalifikačního programu je možné spolupracovat s úřadem práce. Je možné využít buď již realizované veřejné zakázky od daného úřadu práce nebo absolvovat kurz přes zvolenou rekvalifikaci. Upozorňujeme jen, že zvolená rekvalifikace není nároková a záleží vždy na rozhodnutí komise. Pro bližší informace se doporučujeme obrátit na příslušnou pobočku úřadu práce.

 

Realizace rekvalifikačních programů:

U nás je možná účast na kurzech na základě domluvy a dle Vašich aktuálních pracovních, osobních i rodinných možností. Snažíme se vždy vyjít všem maximálně vstříc. V případě Vašeho zájmu je možné nás kontaktovat.


Termín kurzu napište do objednávky kurzu nebo zavolejte na níže uvedená čísla.
Veškeré informace k objednávkám a termínům kurzů:
tel.: 776 718 041, e-mail: salonpretty@seznam.cz